23 czerwca 2015 11:18 | Aktualności

WYCIECZKA DO PARKU ROZRYWKI I EDUKACJI "FARMA ILUZJI"

Dnia 19.06.2015 r. uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej wraz z nauczycielami  pojechali na niezwykłą wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” we wsi Mościska koło Woli Życkiej. Farma to nie tylko przepiękny teren do zabawy i wypoczynku, ale także miejsce pełne atrakcji.

Po przekroczeniu bramy, wszyscy na kilka godzin przenieśli się do krainy czarów i magii. Największe wrażenie na uczestnikach wycieczki wywarła Latająca Chata Tajemnic.
Wielu niezapomnianych wrażeń dostarczył tunel zapomnienia, w którym już po chwili wszyscy zapomnieli o całym świecie, zagubienie się w Lustrzanym Labiryncie wraz z jego kolumnadami oraz wizyta w tajemniczym Ames Roomie. Fascynującą zabawą dla dzieci były lewitujące piłeczki, woda lecąca z kranu, który nigdzie nie jest podłączony. Mnóstwo wrażeń dostarczyła  przeprawa tratwami przez Zaklęty Staw, przygody na Szlaku Trapera, wiklinowy labirynt z którego trzeba było się natrudzić żeby znaleźć wyjście oraz ścieżka zdrowia.

Dzieci miały okazję zajrzeć do wnętrza ziemi w studni nieskończoności, zagrać w partyjkę Giga Szachów oraz przejechać się  torem pontonowym. Dla tych, którym było mało czekały trampoliny, kule wodne i trampoliny. Nie zabrakło również pokazu sztuki Iluzji podczas której Pan Ząbek zapewnił wszystkim niesamowite przeżycia z magicznymi rekwizytami.
W przerwie między atrakcjami dzieci posiliły się smacznym obiadem.

Wszyscy skorzystali z wielu dostępnych na farmie atrakcji i miło spędzili czas na łonie przyrody.

WYCIECZKA DO PARKU ROZRYWKI I EDUKACJI "FARMA ILUZJI"